Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Diennakts bezmaksas tālrunis:
+371 80-00-55-80

Apbedīšana jūrā

Apbedīšanas birojs „AKROPOLIS" piedāvā unikālu iespēju – izkaisīt mirušā pelnus Baltijas jūrā, 20 kilometrus no krasta.

Mūsdienās arvien vairāk cilvēku pauž nostāju, ka negrib, lai viņu mirstīgās atliekas tiek apglabātas kapos. Tā vietā cilvēki vēlas, lai piederīgie veic kremēšanu un pēc tam pelnus aprok vai izkaisa kādā aizgājējam nozīmīgā vietā.

Daudziem Latvijas iedzīvotājiem Baltijas jūra saistās ar spēku vai gluži pretēji – mieru, dažiem tā ir kopības sajūta ar tuviniekiem, kas miruši svešumā, bet vēl citiem viļņu mierīgā šūpošana atsauc atmiņā māti, kas viņus bērnībā auklējusi savās rokās.

Jebkurā gadījumā jūra ir vieta, kura nozīmīga ir gandrīz ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Tieši tāpēc apbedīšanas birojs „AKROPOLIS" piedāvā unikālu iespēju izkaisīt mirušā pelnus Baltijas jūrā – 20 kilometrus no krasta.

Pirms ceremonijas piederīgie ir tiesīgi izvēlēties dienu, kad tā notiks. Ja laika apstākļi to ļauj, respektīvi, jūrā nav pārāk lieli viļņi, piederīgie paši var piedalīties ceremonijā. Tās laikā mirušā pīšļi no urnas tiek izbērti jūrā, un jūrā tajā vietā tiek ielaists vainags no dabīgiem materiāliem, kas papildināts ar nenodziestošām svecēm.

Ja tuvinieki nepiedalās ceremonijā, pēc tās viņiem flash formātā piegādā notikuma vietā nofilmēto materiālu, lai būtu pierādījumi, ka viss izdarīts tā, kā tuvinieki vēlējušies. Tuviniekiem tiek nodotas arī GPRS koordinātas, lai viņi zinātu precīzu pīšļu izkaisīšanas vietu un to varētu aplūkot kartē.

Apbedīšanas birojs „AKROPOLIS" vienīgais Latvijā piedāvā šādu iespēju mirušā aizvadīšanai. Mūsu apbedīšanas birojs ir saņēmis Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas atļauju organizēt pīšļu izkaisīšanu jūrā un nokārtojis citas nepieciešamās formalitātes.

Visi mūsu apbedīšanas pakalpojumi un piederumi bērēm.

Doties uz apbedīšanas biroja sākumlapu.

Top.LV
Latvijas Reitingi
Разработка и создание сайтов - Indesart