Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Diennakts bezmaksas tālrunis:
+371 80-00-55-80

Apbedīšana zemē

Apbedīšanas birojs „AKROPOLIS" piedāvā tradicionālo bēru organizēšanu jebkurā Latvijas vietā, kā arī mirušā un kapa vietas sagatavošanu apbedīšanai.

Mūsu apbedīšanas biroja rīcībā ir viss nepieciešamais, lai ātri un prasmīgi sniegtu apbedīšanas pakalpojumus ne tikai Rīgā, bet arī pārējā Latvijas teritorijā.

„AKROPOLIS" ir arī savs morgs, kas nodrošinās Jums zemākas mirušā uzglabāšanas izmaksas kā citviet. Morgā aizgājēju nomazgās un saģērbs bēru apģērbā, ja tas nebūs izdarīts jau mājās, un, ja piederīgie būs izteikuši tādu vēlmi, – uzliks aizgājējam grimu.

Jūsu vēlmes ir mūsu likums. Ja izteiksiet vēlmi, palīdzēsim Jums iegādāties piederīgā apbedīšanai kapa vietu jebkurā Latvijas kapsētā, sagatavosim kapa bedri, piegādāsim eglītes un skujas kapa noformēšanai. Parūpēsimies par muzikālo fonu bēru dienā. Profesionāli aizraksim kapu jebkādos laika apstākļos, tai skaitā stiprā lietū vai salā, un sagatavosim to ziedu uzlikšanai.

Mūsu biroja apbedīšanas piederumu klāstā ir viss nepieciešamais bērēm – zārki, apģērbs mirušajam, līķauti, tautiskās segas, krusti un to plāksnītes, sveces, ziedi, to kompozīcijas, vainagi u.c.

Iespējams pasūtīt arī kapa vietas sakopšanu pēc 40 dienām, kad tiek noņemti ziedi un vainagi, – kaps pārklāts ar skujām vai īstenotas citas piederīgo vēlmes kapa sakopšanā.

Mazturīgajiem ir iespēja veikt piederīgā apbedīšanu AKROPOLIS privātajos kapos Aglonā.

Visi mūsu apbedīšanas pakalpojumi un piederumi bērēm.

Doties uz apbedīšanas biroja sākumlapu.

Top.LV
Latvijas Reitingi
Разработка и создание сайтов - Indesart