Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Diennakts bezmaksas tālrunis:
+371 80-00-55-80

Apbedīšanas piederumi

Apbedīšanas piederumi plašā klāstā ir pieejami „AKROPOLIS" apbedīšanas birojos Rīgā – Imantā, Ziepniekkalnā, Āgenskalnā, Sarkandaugavā un Purvciemā. Apbedīšanas piederumu piedāvājumā ir viss nepieciešamais bērēm un kapa vietas sagatavošanai un iekārtošanai.

Par Jums nepieciešamajiem apbedīšanas piederumiem Jūs varat uzzināt, zvanot uz mūsu bezmaksas tālruni: 80005580 vai ierodoties kādā mūsu apbedīšanas birojā Rīgā.

Apbedīšanas piederumu klāstā ir dažādas urnas mirušo pīšļiem, dažādi zārki (drapēti un no dabīgā koka), līķauti, tautiskās segas un pārsegi, krusti un to plāksnītes, kā arī viss nepieciešamais bēru vietas noformēšanai – lentas, sveces, ziedi, vainagi un citas kompozīcijas, sēru piederumi.

Pasūtot vainagus vai citas kompozīcijas, iespējams izvēlēties ziedus un to salikumu. Apbedīšanas birojs garantē, ka piegādātie ziedi, vainagi un dekori būs svaigi.

Apbedīšanas biroji „AKROPOLIS" vienmēr gādā par plašu apbedīšanas piederumu izvēli, un vajadzības gadījumā nepieciešamo būs iespējams pasūtīt, ja tas konkrētajā brīdī nebūs pieejams.

Visi mūsu apbedīšanas pakalpojumi.

Doties uz apbedīšanas biroja sākumlapu.

Top.LV
Latvijas Reitingi
Разработка и создание сайтов - Indesart