Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Diennakts bezmaksas tālrunis:
+371 80-00-55-80

Bēru organizēšana

Bēru organizēšana saskaņā ar Jūsu vēlmēm un iespējām

Bēru organizēšanu piederīgā nāves gadījumā parasti uzņemas aizgājējam paši tuvākie cilvēki, lai gan viņiem šajā mirklī ir visgrūtāk samierināties ar notikušo. Lai kaut nedaudz atvieglotu piederīgo smago uzdevumu, apbedīšanas birojs „AKROPOLIS" piedāvā savu palīdzību visu veidu bēru organizēšanā, neatkarīgi no aizgājēja piederības konfesijai vai tuvinieku vēlmes rīkot plašas vai pieticīgas bēres.

Par bēru organizēšanu Jūs varat vērsties tuvākajā apbedīšanas birojā „AKROPOLIS" Rīgā – Imantā, Ziepniekkalnā, Āgenskalnā, Sarkandaugavā un Purvciemā – vai zvanīt uz bezmaksas tālruni 80005580 24h diennaktī.

Apbedīšanas pakalpojumi    Ieteikumi    Mūsu apbedīšanas biroji Rīgā

Mūsu pieredzējušie darbinieki konsultēs Jūs visos ar bēru organizēšanu saistītajos jautājumos, palīdzēs rezervēt kapa vietu, noorganizēs kapa izrakšanu, atvedīs eglītes, sarunās izvadītāju, zārka nesējus un muzikantus, bēru dienā neuzkrītoši un toleranti veiks viņiem uzticētos pienākumus. Jums nebūs jāuztraucas par to, vai kaut kas netiek aizmirsts – mēs parūpēsimies par to, lai viss būtu izdarīts.

Mūsu darbinieki var palīdzēt arī tad, ja piederīgie nevēlas organizēt tradicionālās bēres, bet gan veikt aizgājēja kremēšanu.

Piedāvājam savu palīdzību arī bēru mielasta organizēšanā. Mūsu darbinieki rezervēs Jūsu vēlmēm un iespējām atbilstošas telpas bēru mielastam, nepieciešamības gadījumā sniegs padomus ēdienkartes izvēlē. Ir iespējams noorganizēt pavadītājiem transportu no bēru vietas uz mielasta vietu.

Apbedīšanas biroji „AKROPOLIS" piedāvā visu nepieciešamo saistībā ar apbedīšanas pakalpojumiem bez starpniekiem, līdz ar to par pieņemamākām cenām nekā citviet. Kā arī piedāvājam visus nepieciešamos apbedīšanas piederumus.

Doties uz apbedīšanas biroja sākumlapu.

Top.LV
Latvijas Reitingi
Разработка и создание сайтов - Indesart