Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Diennakts bezmaksas tālrunis:
+371 80-00-55-80

Rakstos

Privātie kapi Aglonā

Kapa vieta gleznainā vietā un svētītā zemē

Lai gan „AKROPOLIS” kapi Aglonā ir privāti, tajos kapavietu mēs piedāvājam PAR BRĪVU, ja būsiet mūsu klients un izmantosiet mūsu apbedīšanas biroja pakalpojumus. Tas Jums ievērojami samazinās apbedīšanas izmaksas (tā kā pēdējā laikā Rīgas kapos cenas ir dubultojušās), vienlaikus saglabājot iespēju apbedīt aizgājēju skaistā, ainaviskā vietā un iesvētītā zemē.

Apbedīšanas biroja „AKROPOLIS" bezmaksas tālr.: 80005580, 24h diennaktī.

Kapa vieta ir aizgājēja mūža mājas, tāpēc piederīgie parasti cenšas atrast pēc iespējas skaistāku un aizgājējam atbilstošāku kapa vietu. Bieži, lai arī aizgājējs kādu daļu savas dzīves ir pavadījis pilsētā, viņa vēlme ir atrast savas mūža mājas ārpus pilsētas drūzmas un trokšņiem. Sevišķi raksturīgi tas ir vecāka gadagājuma cilvēkiem, kas savu bērnību ir pavadījuši laukos un vecumdienās vēlas atgriezties tajā vidē, kur kādreiz ir jutušies laimīgi.

Otrs ļoti būtisks aspekts kapa vietas izvēlē mūsdienās ir finansiālās iespējas, jo kapa vietas, sevišķi Rīgā un citās lielākajās pilsētās, tiek pārdotas par visai ievērojamu naudas summu, ko ne visas ģimenes var atļauties.

Ņemot vērā iepriekš nosauktos aspektus, apbedīšanas birojs „AKROPOLIS" ir izveidojis savus privātos kapus, kas atrodas ļoti gleznainā vietā – Aglonā. Turklāt netālu atrodas arī Aglonas Bazilika – Latvijas katolicisma centrs un pasaules mēroga svētvieta, kas savu auru izstaro ļoti plašā apkārtnē.

Tā kā mēs saprotam, ka tuviniekiem būs grūti regulāri izbraukāt apkopt savu piederīgo kapa vietu Aglonā, apbedīšanas birojs „AKROPOLIS" piedāvā kapa vietas sakopšanu. Savukārt Jūs braucienu pie piederīgajiem varat apvienot ar vienu no nozīmīgākajiem baznīcas gada notikumiem – Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas dienu.

Visi mūsu apbedīšanas pakalpojumi un piederumi bērēm.

Doties uz apbedīšanas biroja sākumlapu.

Top.LV
Latvijas Reitingi
Разработка и создание сайтов - Indesart