Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Diennakts bezmaksas tālrunis:
+371 80-00-55-80

Kremācijas pakalpojumi

Kremēšana licencētā krematorijā

Kremācija jeb kremēšana ir alternatīvs veids, kad aizgājēja mirstīgās atliekas tiek sadedzinātas līdz pelnu konsistencei. Pēc tam pelni tiek ievietoti speciālā kapsulā vai urnā, ko nodod piederīgajiem. Noteikumi paredz, ka urna ir jāapglabā vai arī pelni jāizkaisa.

Apbedīšanas biroja „AKROPOLIS" bezmaksas tālr.: 80005580, 24h diennaktī.

Kremāciju (kremēšanu) parasti veic, ja tādu vēlmi ir izteicis aizgājējs. Pēc piederīgo iniciatīvas kremāciju parasti izvēlas tad, ja mirušo paredzēts apbedīt attālākā vietā vai ārzemēs, dzimtas kapos vairs nav vietas, bet jaunu kapa vietu iegādāties nevēlas. Kā arī kremēšanu veic, ja vēlas pelnus izkaisīt vai urnu apglabāt ārpus kapiem.

Apbedīšanas birojs „AKROPOLIS" piedāvā pilnu kremācijas pakalpojumu klāstu – mirušā uzglabāšanu līdz kremēšanai un sagatavošanu atvadu ceremonijai, bēru organizēšanu pirms kremācijas, kremēšanu (sadarbībā ar Rīgas Krematoriju, kas ir vienīgā licenzētā kremēšanas vieta Latvijā), urnas apglabāšanu vai pelnu izkaisīšanu.

Gan atvadīšanās ceremoniju, gan urnas apglabāšanu vai pelnu izkaisīšanu iespējams organizēt jebkurā piederīgo izraudzītā vietā. Mūsu īpašais piedāvājums ir apbedīšana jūrā. Urnu ir iespējams apbedīt arī mūsu privātajos kapos Aglonā.

Apbedīšanas birojā „AKROPOLIS" Jūs varat iegādāties zārku, kas paredzēts kremēšanai, kā arī dažāda veida urnas – keramikas vai koka urnas kapsulas ievietošanai un koka, metāla un akmens urnas pelnu iebēršanai u.c. apbedīšanas piederumus.

Visi mūsu apbedīšanas pakalpojumi un piederumi bērēm.

Doties uz apbedīšanas biroja sākumlapu.

Top.LV
Latvijas Reitingi
Разработка и создание сайтов - Indesart