Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Diennakts bezmaksas tālrunis:
+371 80-00-55-80

Laicīga sagatavošanās nāves gadījumam

Jau kopš seniem laikiem veci cilvēki ir centušies sakrāt naudu, lai tuvinieki varētu noorganizēt tādas bēres, kādas cilvēks ir vēlējies, taču bieži vien brīdī, kad šī nauda ir nepieciešama, tuvinieki nezina, kur aizgājējs to ir nolicis, tāpēc rodas dažādas nepatīkamas situācijas. Šī iemesla dēļ apbedīšanas biroji „AKROPOLIS" piedāvā iespēju noslēgt līgumu un uzkrājamos bēru līdzekļus uzticēt birojam, kurš pēc tam par uzkrāto naudu palīdzēs organizēt bēres.

Lai izmantotu šo pakalpojumu, personai ir jāierodas birojā, jānoskaidro vēlamo bēru izmaksas un jānoslēdz līgums, kurā tiks norādīta kopējā bēru naudas summa un summa, kāda katru mēnesi jāpārskaita birojam. Kad līgumā noteiktā summa bērēm savākta, nauda birojam vairs nav jāpārskaita.

Šādā veidā uzkrāt līdzekļus bērēm var gan par tuvinieku, gan par sevi. Ja cilvēks krāj naudu savām bērēm, līgumā jānorāda arī persona, kura pēc tam ir atbildīga par uzkrāto naudas līdzekļu izlietošanu atbilstoši mērķim. Cilvēks var uzticēt savu bēru rīkošanu arī apbedīšanas birojam, sastādot attiecīgu līgumu un pilnvaru.

Garantējam, ka mums uzticētie finanšu līdzekļi tuvinieka nāves gadījumā Jums būs pieejami un mēs palīdzēsim izpildīt līgumā atrunātos bēru nosacījumus.

Apbedīšanas biroja „AKROPOLIS" apbedīšanas pakalpojumi un piederumi bērēm.

Doties uz apbedīšanas biroja sākumlapu.

Top.LV
Latvijas Reitingi
Разработка и создание сайтов - Indesart