Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Diennakts bezmaksas tālrunis:
+371 80-00-55-80

Mirušo pārvadāšana no/uz citām valstīm

Dokumentu noformēšana, pavadīšana ceļā, pārvadāšanas sertifikāti

Apbedīšanas birojs „AKROPOLIS" piedāvā mirušo pārvešanu uz izvēlēto apbedīšanas valsti. Palīdzēsim Jums pārvest aizgājēju uz Krieviju un NVS valstīm, Eiropas un citām valstīm, kā arī atvest mirstīgās atliekas no šīm valstīm uz Latviju.

Lai pārvadāšanas laikā tiktu ievērotas visas normatīvās prasības, mūsu rīcībā ir pārvešanai piemērots sertificēts katafalks. Ja nepieciešams mirstīgās atliekas pārvest no attālākām vietām, mums ir visas atļaujas aviopārvadāšanai.

Jebkurā gadījumā pārvešanas procedūru visā ceļā uzraudzīs mūsu kompetents darbinieks. Pavadošā persona uzraudzīs, lai pārvešanas procesā ar zārku apietos saudzīgi, nerastos lieka kavēšanās un zārks paredzētajā laikā tiktu nogādāts līdz konkrētajai vietai.

Piedāvājam savu palīdzību arī visu nepieciešamo dokumentu noformēšanā, lai mirstīgās atliekas varētu pārvest. Mūsu darbinieki konsultēs Jūs par nepieciešamajiem dokumentiem mirušā transportēšanai un vajadzības gadījumā palīdzēs Jums nokārtot visus šos dokumentus.

Pirms un pēc mirušā pārvešanas iespējams izmantot mūsu personīgā morga pakalpojumus, bez starpniekiem. Morga darbinieki nomazgās, saģērbs un sagatavos aizgājēju ceļam vai sakops to pēc pārvešanas, sagatavos bērēm.

Apbedīšanas birojs „AKROPOLIS" piedāvā Jums arī apbedīšanas pakalpojumus un bēru organizēšanu ne tikai Latvijā, bet arī daudzās citās valstīs, kā arī plašu apbedīšanas piederumu klāstu.

Doties uz apbedīšanas biroja sākumlapu.

Top.LV
Latvijas Reitingi
Разработка и создание сайтов - Indesart