Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Diennakts bezmaksas tālrunis:
+371 80-00-55-80

Zārki

Plaša zārku izvēle – sākot no vienkāršiem, elegantiem līdz cēlkoka

Zārki plašā izvēlē pieejami Rīgā, mūsu apbedīšanas birojos „AKROPOLIS" Imantā, Ziepniekkalnā, Āgenskalnā, Sarkandaugavā un Purvciemā. Izvēlieties tuvāko! Pie mums Jūs zārku varat gan iegādāties uzreiz, gan rezervēt vēlākai izvešanai, kā arī pasūtīt unikāla zārka izgatavošanu.

Apbedīšanas biroja „AKROPOLIS" bezmaksas tālrunis: 8000 55 80.

Zārka izvēle ir grūtākais un atbildīgākais, tāpēc arī emocionāli viens no vissmagākajiem uzdevumiem bēru organizēšanā. Apbedīšanas birojos „AKROPOLIS" Jūs satiksiet atsaucīgus un iejūtīgus darbiniekus, kuri piedāvās Jūsu iespējām labāko zārku. Pie mums ir pieejami gan drapētie, gan koka zārki, kā arī noteiktiem gadījumiem – cinka zārki. Tāpēc katrs atradīs iespējām un vēlmēm atbilstošāko risinājumu.

Drapētie zārki

Drapētie zārki ir lētāki nekā koka, jo tie tiek taisīti no dēļiem, ko pēc tam apvelk ar audumu. Audums tiek izkārtots tā, lai zārks izskatītos pēc iespējas greznāk. Pieejami dažādas krāsas un materiāla audumi, tāpēc zārka krāsu iespējams saskaņot ar mirušā apģērbu vai izvēlēties zārku aizgājēja iemīļotajā tonī.

Koka zārki

Koka zārki ir nedaudz dārgāki. To cena ir atkarīga no izvēlētā koka. Pieejami arī cēlkoku zārki. Kokā iegrieztie ornamenti vai zīmējumi padara zārku vizuāli ļoti pievilcīgu. Koka zārkus iespējams krāsot vai lakot dažādos toņos.

Dažāda izmēra zārki

Visus zārkus iespējams iegādāties gan standarta, gan nestandarta izmērā un dažādās formās. Ja mūsu piedāvājumā nevarēsiet atrast tieši tādu zārku, kādu vēlaties, to iespējams pasūtīt, un tas tiks piegādāts pēc pāris dienām.

Ja ir radušies kādi jautājumi par zārka veidu, izmēru vai ko citu, aicinām vērsties pie mūsu darbiniekiem apbedīšanas birojos „AKROPOLIS", kur atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs piemeklēt katrai situācijai atbilstošāko risinājumu.

„AKROPOLIS" visi apbedīšanas piederumi un apbedīšanas pakalpojumi.
Doties uz apbedīšanas biroja sākumlapu.

Top.LV
Latvijas Reitingi
Разработка и создание сайтов - Indesart